Prekių katalogas

APIE MUS

 •  


  UAB VESKO – nuolatos tobulėjanti, ambicingų tikslų siekianti, veržli įmonė, kuri savo kokybišku darbu padeda partneriams judėti į priekį.


  MŪSŲ MISIJA - būti geriausiu partneriu klientams, darbuotojams ir tiekėjams.

  MŪSŲ VIZIJA - tapti pirmiausia kliento pasirenkama įmone, užtikrinančia profesionalius sprendimus ir ilgalaikę partnerystę.

  MŪSŲ VERTYBĖS:

  • Pasitikėjimas
  • Profesionalumas
  • Pagarba
  • Atsakomybė

   

  Lietuvoje įmonė įkurta 2016 metais.


  Rinkai nuolatos keičiantis, vartotojų poreikiams augant, o konkurencijai didėjant, įmonė nuolat investuoja į naujoves bei darbuotojų kompentencijų kėlimą. Tai padeda kokybiškiau ir efektyviau teikti paslaugas.
  Šiuo metu UAB Vesko bendradarbiauja su daugybė Lietuvos bei Europos detalių gamintojų bei eksportuotojų. Tai mums leidžia pasiūlyti kliantams auksčiausios kokybės gaminius, bei platų asortimentą.
  Mūsų darbuotojai turi sukaupią daugiau kaip 15 metų darbo patirties, dirbant su žemės ūkio technikos, statybinės technikos atsarginėmis dalimis. Lengvai ir už prienamą kainą galime jums padėti surasti reikiamas Kombainų, Traktorių, Teleskopinių krautuvų, Statybinės technikos ir prikabinamų padargų dalis.


  Pagal jūsų užsakymą. Galimas pristatymas visoje Lietuvoje. Atsarginės dalys atkeliauja tiesiai iš gamintojų, todėl jums pasiūlysime geriausią KAINĄ.
  Turime prieigą prie visų šiuolaikinių detalių gamintojų katalogų. Jų pagalba parenkame dalis tiksliai ir tai ko jums reikia.

  Variklio dalys, Pavarų dėžių dalys,
  Priekinio tilto dalys, Galinio tilto dalys,
  Turbinos,
  Statybinės ir žemės ūkio technikos kabinų Stiklai,
  Kuro bei Hidrauliniai Siurbliai, Hidraulikos dalys,
  Vandens siurbliai,
  Filtrai, Tepalai,
  Vairo mechanizmas
  Oro kondicionieriai, kondicionierių kompresoriai,
  Elektros sistemos dalys, Starteriai ir generatoriai,
  Plūgų dylančios dalys.
  DRONINBORG, VOLVO, KOMATSU, KOBELCO, HITACHI, CATERPILLAR, JCB, CASE, KUBOTA, LIEBHERR, NEW HOLLAND, JOHN DEERE, FENDT, MASSEY FERGUSON, VALTRA / VALMET, FORD, DEUTZ - FAHR, CASE, CLASS, Case - IH, DEUTZ-FAHR, CHALLENGER,

    

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Socialiniai Tinklai