Prekių katalogas

Hidraulinio Paskirstytojo Sekcija 417358231/00 Massey Ferguson

 • Hidraulinio Paskirstytojo Sekcija 417358231/00 Massey Ferguson

  Kaina 0.01 su PVM
  Užsakomoji prekė

  Hidraulinio Paskirstytojo Sekcija 417358231/00 Massey Ferguson 

  Pristatymo laikas
  2-5 d.d.
 • Hidraulinio Paskirstytojo Sekcija 417358231/00 Massey Ferguson  

  Elektrohidraulinę dalį sudaro:
  ON/OFF solenoidinis vožtuvas
  3 krypčių slėgio mažinimo vožtuvas ( esantis ant ritės vožtuvo bloko galinės plokštės )
  Valdymo vožtuvas

  Hidraulinio Paskirstytojo Sekcija sudaro šie komponentai:
  Vairasvirtė
  Dvigubas valdymas 
  Mechaniškas valdymas

  Slėgio mažinimo vožtuvo ir elektrohidraulinio bloko veikimas:   
  Kai ant galinės plokštės esantis ON/OFF solenoidinis vožtuvas yra atidarytas, srautas iš siurblio nukreipiamas į 3 krypčių slėgio mažinimo vožtuvą. Trijų krypčių slėgio mažinimo vožtuvas per slėgio balansavimo vožtuvą tiekia pilotiniam vožtuvui 21–24 barų slėgį. Pildomasis vožtuvas gauna signalą iš skaitmeninio įrenginio ir pagalbinio elektrinio hidraulinio ritės vožtuvo pagrindinę ritę judina pagal informaciją, gautą iš vairasvirtės. Skaitmeninis įrenginys apie pagrindinės ritės padėtį informuojamas poslinkio jutikliu. Pildomasis vožtuvas yra apsaugotas nuo galimo alyvos užteršimo FP filtrų rinkiniu (25 mikronai).

  Ritinių vožtuvų nuėmimas: 
  Prieš pradedant dirbti su ritininio vožtuvo bloko mazgu, jis turi būti visiškai pašalintas. Bet kokios operacijos, atliekamos su ritininiais vožtuvais, reikalauja kruopščios švaros. Pirmiausia tinkamai išvalykite ritininius vožtuvus (kėlimo valdymo ir pagalbinius) ir aplink juos esančias vietas, prieš juos išimdami. Jei reikia, išimkite visus ritininius vožtuvus vieną po kito ir atjunkite hidraulines jungtis.

  Kėlimo valdymo ritės vožtuvo nuėmimas: 
  Nuimkite tiekimo ir grąžinimo vamzdžius. Atjunkite kėlimo ir nuleidimo solenoidinių vožtuvų jungtis. Ruda jungtis yra prijungta prie dešiniojo solenoidinio vožtuvo, naudojamo kėlimo valdikliui nuleisti. Nuimkite ritės vožtuvo mazgą. Nuimkite kėlimo valdymo ritės vožtuvą.

  Įleidimo bloko nuėmimas: 
  Norint sumontuoti MF 6615, 6614 pagalbinius ritininius vožtuvus horizontalioje padėtyje, būtina nuimti ritės vožtuvo bloką. Atlaisvinkite P – R ir LS jungtis, atjunkite hidraulinę jungtį ir elektros jungtis bei nuimkite ritininio vožtuvo bloką. Nuimkite įleidimo bloką. 

  Ritininių vožtuvų sumontavimas: 
  Nuvalykite įleidimo bloko, kėlimo valdymo ritės vožtuvo, pagalbinių ritės vožtuvų ir galinės plokštės jungiamuosius paviršius. Patikrinkite, ar kiekvienas elementas yra visiškai plokščias. Patikrinkite įleidimo bloko smeigių sandarumą. Uždėkite naujus sandariklius ant kiekvieno paskirstymo bloko elemento. Surinkite paskirstymo bloką ant darbastalio, sudėję elementus ant viršaus ir atlikdami surinkimo procedūrą. Iš naujo sumontuokite visą bloką ant Massey Ferguson 6614, 6615 traktoriaus. Vėl prijunkite hidraulinius vamzdžius ir elektros jungtis.

  Prijunkite iš naujo:
  Ant mechaniškai valdomų ritininių vožtuvų, (kėlimo ir nuleidimo solenoidinių vožtuvų jungtis pagal pašalinimo metu padarytus ženklus).

  Vairasvirtės arba (dvigubo valdymo) vožtuvų:
  Kėlimo ir nuleidimo solenoidinių vožtuvų jungtis pagal pašalinimo metu padarytus ženklus,
  Jungtis, sujungta su elektrohidrauliniu bloku atsižvelgiant į pašalinimo metu padarytus ženklus,
  Solenoidinis vožtuvas, esantis ant galinės plokštės.
  Užveskite variklį, padėkite kėlimo valdymo svirtis į žemesnę padėtį. 

  Patikrinkite:
  Hidraulinę sistemą
  Elektroninė sistema

  Surinkimo procedūra:
  Norint teisingai surinkti tarpiklius, kiekvienas ritininis vožtuvas turi būti sumontuotas vertikaliai ant darbastalio. Tokia tvarka sudėkite įvesties bloką, pagalbinį ritininį vožtuvą, atraminį bloką, kėlimo valdymo vožtuvą, papildomą atraminį bloką ir pagalbinius vožtuvus. Pritvirtinkite plieninę liniuotę R prie paskirstymo bloko paviršiaus F, kad tvirtinimo taškai būtų vienodai ir teisingai išlyginti. Priveržkite veržles 30–33 Nm sukimo momentu. Surinkę ritininius vožtuvus, atlikite surinkimo darbus.  

   
 • Naujienlaiškio prenumerata

  Socialiniai Tinklai